Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

THESE ARE GREAT FOR in-house use and easy to refill.
$50.00 $60.00
$50.00 $60.00

(1 YR) FOOD FOR 4

$2,299.69
Shipping calculated at checkout.

Supplies to feed 4 people for about 1 year.

6 Hard Red Wheat Berries (6.6 gal. pail, approx 50lbs each)
2 Hard White Wheat Berries (6.6 gal. pail, approx 50lbs each)
2 Redmond Real Salt (26 oz each)
5 Extra Virgin Olive Oil (3 ltr. each)
4 Honey (1 gal. each)
4 Yeast (1 lb. each)
4 Organic Liquid Soy Lecithin